Ворог не припиняє атак: під ударом опинився і Самарівський район
У ніч на 3 червня російські війська понад 15 разів атакували Дніпропетровщину безпілотниками та артилерією. Під ворожим вогнем опинилися одразу три райони області.
На Нікопольщині окупанти били по райцентру, а також Марганецькій, Червоногригорівській, Покровській та Мирівській громадах. Внаслідок атак пошкоджено приватний будинок та об’єкти інфраструктури.
У Кам’янському районі понівечено будівлю, яка не експлуатується.
Дісталося й Самарівському району. Ворог атакував Губиниську громаду, де пошкоджено агропідприємство та магазин.
На щастя, в усіх випадках обійшлося без загиблих і постраждалих.
Інформація уточнюється. Бережіть себе та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. 🇺🇦


