Дніпропетровщина в жалобі: сьогодні вшановують пам’ять загиблих у Дніпрі
3 червня на Дніпропетровщині оголошено день жалоби за жертвами російської атаки на Дніпро, яка сталася у ніч проти 2 червня.
Унаслідок ворожого удару загинули 16 людей. Ще понад 40 мешканців отримали поранення різного ступеня тяжкості.
На знак солідарності та підтримки Дніпра день жалоби також оголосили у Кривому Розі та Кропивницький.
Сьогодні по всій області приспущені державні прапори, скасовані розважальні заходи. Жителі вшановують пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладають квіти до місць пам’яті.
🕯 Вічна пам’ять усім безневинним жертвам російського терору. 🇺🇦


