У Новомосковську рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями міста
15-го червня поточного року, співробітники Новомосковського районного управління разом з вогнеборцями 31-ої державної пожежно-рятувальної частини 11-ої державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, провели профілактичні бесіди з мешканцями міста по вулиці Калнишевського.

Співробітники ДСНС вказали населенню на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті, довели статистику пожеж по місту та області.

В ході профілактичного заходу рятувальники також нагадала населенню, як поводитися у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв, правила пожежної безпеки в природних екосистемах та правила безпеки на воді. Усім співрозмовникам вручили профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж!» та іншу наочну агітацію.

Шановні громадяни! Виявляйте обережність у поводженні з вогнем, дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності в побуті, під час відпочинку на природі, в громадських місцях і т.д. У разі небезпеки негайно телефонуйте 101.

