Волонтери з м. Самар продовжують підтримувати українських захисників
Волонтерський центр на вул. Гідності, 36 у м. Самар продовжує допомагати українським військовим, які боронять нашу державу на передовій.
Цього разу для одного з підрозділів інженерного батальйону волонтери придбали та передали репітер (підсилювач мобільного зв’язку), який допоможе забезпечити стабільнішу комунікацію під час виконання бойових завдань.
Також військовослужбовцям 53-ї окремої механізованої бригади передали комплект автомобільних шин та маскувальні сітки, які є вкрай необхідними для виконання завдань у зоні бойових дій.
Волонтери наголошують, що й надалі робитимуть усе можливе для підтримки українських захисників та захисниць.
💙💛 Дякуємо всім, хто долучається до допомоги ЗСУ. Разом наближаємо Перемогу! 🇺🇦✌️


