×

Веслувальники КЗ «КДЮСШ м. Самар» — серед найкращих на чемпіонаті України

З 20 по 24 травня в місті Умань проходив чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років.

У складі збірної команди області участь у змаганнях взяли юні спортсмени КЗ «КДЮСШ м. Самар». Як завжди, конкуренція була надзвичайно високою: спортсмени проходили попередні, півфінальні та фінальні заїзди, а до фіналів потрапляли лише найсильніші.

Серед юніорів вагомих результатів досягли:

🥉 Богдан Сезько — виборов три бронзові медалі у різних класах човнів;

🥈🥉🥉 Яна Жемір — здобула дві бронзові та одну срібну медалі у різних класах човнів;

🥇🥉 Олександра Литвиненко — виборола золоту медаль у байдарці-двійці на дистанції 200 м та бронзову медаль у байдарці-четвірці;

🥉 Артем Резніченко — став бронзовим призером у байдарці-четвірці на дистанції 200 м.

Лише кроку до призового місця не вистачило Івану Більчичу, який посів четверте місце.

Особливо визначною подією стало те, що четверо спортсменів КЗ «КДЮСШ м. Самар» — Богдан Сезько, Яна Жемір, Олександра Литвиненко та Артем Резніченко — виконали норматив Майстра спорту України 🇺🇦

Щиро вітаємо спортсменів і їхніх тренерів — Володимира Васильовича Джигу та Віталія Олександровича Коряка — з яскравим виступом на чемпіонаті України!

Ці нагороди — результат великої праці, наполегливості та відданості спорту. Особлива гордість — виконання нормативу Майстра спорту України одразу чотирма вихованцями школи 💙💛

Пишаємось вашими досягненнями та бажаємо нових перемог і підкорення нових спортивних вершин! ✨

Ви, мабуть, пропустили