Україна без насилля: у Новомосковську поліцейські долучилися до громадського обговорення питання протидії насильства
30 листопада у місті Новомосковську для обговорення нових ініціатив щодо формування життєвого простору без будь-яких проявів насильства долучилися фахівці освіти, соціальних служб, громадських організації, органів місцевого самоврядування та поліції.
Напередодні наради всі охочі познайомилися із тематичною інсталяцією для привернення уваги до проблем домашнього насильства. Під час обговорення методів та засобів взаємодії між службами у форматі круглого столу представниця Новомосковського районного відділу поліції Анастасія Данильченко роз’яснила головне завдання правоохоронних органів щодо створення безпечного середовища. Вона роз’яснила про безальтернативне реагування правоохоронців на гендерно зумовлене насильство, результатом якого повинно стати справедливе покарання для кожного кривдника, як відповідно до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності.
Поліція й надалі виявляє насильство, проводить профілактичні бесіди із кривдниками, виписує термінові заборонені приписи й та притягує до відповідальності винних у вчиненні насильства в сім’ї.
Окрім цього, поліція рекомендує не замовчувати про факти насильства та звертатися за допомогою за номером 102.
Підписуйтесь на оперативні новини у нашому телеграм-каналі: https://t.me/poleznaya_nmsk 🇺🇦



