×

У м. Самар за тиждень народилося двоє малюків

 Протягом тижня, з 11 по 17 травня, у міському пологовому м. Самар народилися двоє діток — хлопчик та дівчинка.

Поява нового життя — це завжди велика радість, надія та світлі емоції для родин і всієї громади 💫

Вітаємо батьків із цією важливою подією!
Бажаємо малюкам міцного здоров’я, щасливого дитинства, любові та мирного неба над головою 💙💛

Ви, мабуть, пропустили