У Дніпрі 3 червня оголошено День жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки
У середу, 3 червня, у Дніпрі оголошено День жалоби за жертвами російського ракетного удару, який стався 2 червня.
Станом на обід, кількість загиблих зросла до 12 людей. Серед жертв — двоє дітей. Ще десятки людей дістали поранення, частина постраждалих перебуває у лікарнях.
У День жалоби на адміністративних будівлях міста будуть приспущені державні прапори. Також скасовуються розважальні заходи та обмежується звучання розважальної музики у громадських місцях.
Дніпро переживає одну з найтрагічніших сторінок останнього часу. Вічна пам’ять загиблим. Щирі співчуття рідним і близьким. 🕯️🇺🇦


