Сили ППО збили та подавили 524 повітряні цілі під час наймасованішої атаки рф
У ніч на 2 липня росія здійснила масований комбінований удар по Україні, застосувавши ракети різних типів та майже пів тисячі ударних безпілотників.
За даними Повітряних сил ЗСУ, загалом було зафіксовано 570 засобів повітряного нападу: 74 ракети та 496 БпЛА різних типів.
Основною ціллю ворога став Київ. Особливістю атаки стало одночасне застосування великої кількості балістичних, крилатих ракет і ударних безпілотників із різних напрямків.
💥 Станом на 09:00 сили протиповітряної оборони збили або подавили 524 повітряні цілі:
▪️ 48 ракет;
▪️ 476 ворожих безпілотників різних типів.
Попри ефективну роботу ППО, зафіксовано влучання 25 балістичних ракет та 12 ударних БпЛА на 33 локаціях, а також падіння уламків збитих дронів ще на 18 локаціях.
Внаслідок атаки є загиблі та постраждалі серед мирного населення. Щирі співчуття родинам загиблих та якнайшвидшого одужання всім пораненим.
❗ Повітряні сили наголошують: загроза застосування ударних безпілотників зберігається, тому не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. 🇺🇦


