×

ДТП поблизу с. Орлівщина: рятувальники деблокували водія з понівеченого авто

13 лютого о 07:28 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду поблизу с. Орлівщина Самарівського району.

На місці події сталося зіткнення легкового автомобіля та вантажівки 🚗🚛

За викликом були направлені рятувальники МПК №1 Піщанської сільської ради та ДПРЧ-60 м. Підгородне. За допомогою спеціального обладнання надзвичайники деблокували водія з салону понівеченого легковика та передали його працівникам екстреної медичної допомоги 🚑

⚠️ Обставини дорожньо-транспортної пригоди встановлюються правоохоронними органами.

Ви, мабуть, пропустили