На Дніпропетровщині енергетики ДТЕК відновили електропостачання ще для 4,4 тисяч родин
За останню добу аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання у 3 населених пунктах на півдні області після ворожих атак.
Протягом доби світло повернули у 4,4 тисячі осель, що були знеструмлені в результаті обстрілів. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя мешканців регіону.
Дніпропетровщина продовжує зазнавати ворожих атак, через що регулярно пошкоджуються електромережі, а мешканці області лишаються без світла. Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі лагодять пошкоджені агресором лінії та обладнання та роблять усе можливе для того, аби повернути світло в найкоротші терміни.
Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.
Підписуйтесь на оперативні новини міста: ✈️ Telegram 👥Facebook 🌐 Web 📷 Instagram


