×

Мер Новомосковська розповів про обстановку у місті на ранок 22 березня

Доброго ранку, ми з Новомосковська! Це двадцять сьомий ранок з моменту, коли російський ворог вкрав наш мир. Для нас, новомосковців, ця ніч для, на щастя, була спокійною. Щира подяка за це військовим і правоохоронцям.

Але учора окупанти обстріляли Дніпропетровщину з «Градів» – снаряди упали в місті Зеленодольськ Криворізького району. Обійшлося без жертв. ЗСУ дали жорстку відповідь – цих «Градів» більше немає. Наразі територія області під контролем українських військових.

Вимушений ще раз звернутися до окремих громадян, які досі не розуміють, в якій реальності вони існують. За минулу добу рятувальники 14 (чотирнадцять!) разів виїжджали на тушіння очерету й сухостою. Крім того, що за це навіть у мирний час передбачена кримінальна відповідальність, кожен такий випадок в умовах воєнного стану розглядатиметься як посібництво ворогу з відповідним реагуванням силових структур. Рятувальники витрачають пально-мастильні матеріали, сили й час на усунення наслідків чиїхось забав. Прошу батьків провести відповідні роз’яснення і зі своїми дітьми.

Усі питання в Новомосковську оперативно вирішуються.

Працюємо, щоб люди отримували зарплатню, щоб зробити місто й країну ще сильнішими.

Городяни волонтерять, навчаються, долучаються до розміщення людей, які виїхали з небезпечних регіонів.

Зводяться укріплення, фортифікаційні споруди навколо міста.

Єднаймо сили навколо єдиної мети – перемоги над агресором!

Віримо в ЗСУ! Слава Україні!

Ви, мабуть, пропустили