18 травня відключення світла не прогнозуються у Дніпропетровській області
У понеділок застосування графіків обмеження електроенергії наразі не планується.
Енергоємні прилади радять використовувати переважно у денний час — з 10:00 до 16:00 ☀️
А у вечірні години, з 18:00 до 22:00, жителів просять по можливості обмежити користування потужною технікою, аби зменшити навантаження на енергосистему.


