11 захисників з Дніпропетровщини повернулися додому напередодні Великодня
Ще одна довгоочікувана та світла новина для нашої області — 11 українських захисників повернулися додому. Дев’ятеро з них перебували в російському полоні ще з 2022 року.
Для їхніх рідних і близьких це справжнє диво — дочекатися. Живі. В Україні. Поруч із тими, хто не втрачав надії всі ці довгі місяці та роки.
Це повернення стало можливим завдяки великій спільній роботі — військових на передовій і всіх, хто щодня бореться за звільнення наших людей з полону.
Найкраща новина напередодні Великодня — коли додому повертаються свої ❤️
Слава Україні! 🇺🇦
Слава її Героям!


