×

11 захисників з Дніпропетровщини повернулися додому напередодні Великодня

Ще одна довгоочікувана та світла новина для нашої області — 11 українських захисників повернулися додому. Дев’ятеро з них перебували в російському полоні ще з 2022 року.

Для їхніх рідних і близьких це справжнє диво — дочекатися. Живі. В Україні. Поруч із тими, хто не втрачав надії всі ці довгі місяці та роки.

Це повернення стало можливим завдяки великій спільній роботі — військових на передовій і всіх, хто щодня бореться за звільнення наших людей з полону.

Найкраща новина напередодні Великодня — коли додому повертаються свої ❤️

Слава Україні! 🇺🇦

Слава її Героям!

Ви, мабуть, пропустили