×

Штормове попередження: Новомосковськ накриє крижаний снігопад

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології на 11 – 12 лютого 2020 року оголошено ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ: у м. Новомосковськ та по району очікуються сильні пориви вітру до 15-20 м/с, сильний мокрий сніг з дощем, на дорогах ожеледиця.

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області також повідомляє про перший (жовтий) рівень небезпеки у ці дні.

Саме так 11 лютого очікується хмарна погода, мокрий сніг з дощем, місцями налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 метрів в секунду, вдень пориви до 15-20 метрів в секунду. Температура повітря вночі складе від 0 до -5 градусів, вдень – від 0 до +5 градусів.

12 лютого також буде хмарна погода. Невеликий мокрий сніг з дощем. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 7 – 12, вдень місцями пориви 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі від 3 морозу до 2 тепла, вдень 0 – 5 тепла.

Ви, мабуть, пропустили