У Новомосковському терцентрі розповіли як працюють в умовах карантину
З початку режиму карантину, працівники групи Денного догляду дітей з інвалідністю територіального центру соціального обслуговування м. Новомосковська перейшли на новий вид спілкування з вихованцями.

Щоденно йде моніторинг стану захворюваності серед персоналу та вихованців. Спеціалісти скорегували свої плани роботи та працюють дистанційно, більш інтенсивно займаються самоосвітою. Так, всі прийняли участь у вебінарі «Психологічний антикоронавірус: як налаштуватися на дистанційну роботу, споживати інформацію та опиратися паніці» (ТОВ ‘МЦФЕР “Україна’.)

У Viber-групі «Денне відділення» членами якої є і батьки наших дітей, всі спеціалісти кожен день викладають свої матеріали: консультації для батьків, рекомендації, цікаві завдання для дітей, вправи, «золоті» правила психології, практичні поради, пам’ятки, доступні вправи з фізичної культури, «уроки» малювання розвиваючі мультфільми, пісеньки для вивчення та виконання. З матеріалами консультацій можна ознайомитися на сторінці Територіального центру соціального обслуговування.
Практичні поради дають змогу батькам в домашніх умовах продовжити розвиток у дітей дрібної моторики рук, логічного мислення, пам’яті, уваги, розширити словниковий запас, та зорового, тактильного сприйняття, дотримуватися особистої гігієни та безпеки. Адже карантин це – не привід припинити заняття, розвиток і просто наше життя!
