×

Новомосковські рятувальники провели інструктаж громадян з правил пожежної безпеки у побуті

12-го лютого рятувальники 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження пожеж та загибелі людей на них в зимовий період провели профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору по вулиці Робоча та Поперечна в місті Новомосковськ.

Співробітники ДСНС попередили мешканців про заборону:

– використання для обігріву приміщень не сертифікованих електрообігрівачів;

– експлуатацію опалювальних печей з порушеннями правил монтажу;

– про заборону залишення без нагляду працюючих газових приладів, бо на випадок затухання одного з пальників, приміщення заповнюється газом і може виникнути вибух;

– про заборону експлуатації газових приладів з відсутньою тягою;

– куріння у ліжку тощо.

Дорослих попередили пильніше слідкували за поведінкою дітей, аби їхні пустощі з вогнем не призвели до біди.

Інструктаж громадян, які були відсутні вдома провели шляхом розповсюдження профілактичних листівок через поштові скрині. Усім співрозмовникам вручили наочну агітацію «Бережіть своє житло від пожеж!».

«Щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. При виявленні вогню чи запаху диму негайно телефонувати за телефоном 101». – зауважили вогнеборці.

Ви, мабуть, пропустили