На Міжнародному турнірі з карате Новомосковські спортсмени завоювали чергові нагороди
20 жовтня 2019 року у м. Гомель (Білорусь) відбулась Міжнародна першість «Сакура над Сожем» серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок з кіокусінкай карате в розділі куміте (KWU). м. Новомосковськ на змаганнях представляли юні каратисти, вихованці спортивного клубу «Sentoki Club».

«Сакура над Сожем» – це традиційний міжнародний турнір з кіокушин карате, який проводиться в республіці Білорусь з 1992 року. На даний момент в турнірі беруть участь представники версій кіокушин, які входять у Всесвітній Союз Кіокушин (KWU).
Організаторами заходу були Kyokushin World Union і представництво Kyokushin-kan international в Білорусі.
У змаганнях взяли участь понад 200 каратистів з України, Білорусі, Росії та інших країн. Вікова категорія учасників становила від 10 до 17 років.

Чотири каратисти з Новомосковська під керівництвом шихана Звіздуна Івана вибороли чимало нагород та посіли наступні призові місця:
2 місце – Головченко Іван;
3 місце – Кушицин Влад та Хобот Ігор.
Вітаємо наших земляків з перемогою, бажаємо подальших успіхів у змагання, нових злетів та Всеукраїнського визнання.


