У Новомосковську зі святом Миколая привітали вихованців дитячих будинків та пацієнтів дитячого відділення ЦМЛ

19 грудня – День Святого Миколая, що відчиняє двері в новорічно-різдвяні свята. В цей день вся малеча чекає дива та подарунків. Не залишились поза увагою діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу Новомосковська.

 

З нагоди Дня святого Миколая секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Ольга Тихонова та начальник служби у справах дітей Ірина Кравченко привітали зі святом дітей, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу Віталія та Ніни Лискіних і Андрія та Світлани Лискіних.

 

У теплій сімейній атмосфері діти зустріли гостей та розкрили свої таланти, співали пісню, читали вірші.

Представники влади привітали дітей, побажавши всім щастя, взаєморозуміння, теплоти відносин та вручили довгоочікувані подарунки.

 

Не залишились поза увагою і вихованці дитячого будинку сімейного типу Дмитра та Людмили Требушкових, які напередодні свята, 18 грудня, взяли участь у новорічних заходах в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. І, звичайно ж, отримали солодкі подарунки.

Також в цей святковий день без уваги не лишилися діти, котрі перебувають на лікуванні в дитячому відділенні Новомосковської центральної міської лікарні. Адже не можна лишати хворих дітей без свята, бо діти – це наше майбутнє, майбутнє України. Тож святий Миколай повинен завітати до всіх діток, особливо якщо вони захворіли.

Свято має бути у кожної дитини, тому до цих діток в такий чарівний день завітали секретар міської ради Сергій Горошко, заступники міського голови Тетяна Дакова та Ольга Тихонова, які від щирого серця побажали їм якнайшвидшого одужання, щоб вони скоріш повернулися до рідних домівок, міцного здоров’я, адже коли здорові наші діти – щасливі й ми, здійснення усіх-усіх мрій, які дітки загадали святому Миколаю, та вручили їм новорічні солодкі подарунки.

 

За інформацією прес-служби Новомосковської міськради