Новомосковське управління ЖКХ прийме на баланс водопровід по вул. 1 Набережна, будинки № 1-10

На сайті Новомосковської міської ради було опубліковано проект рішення «Про передачу на баланс водопроводу, розташованого по вул. 1 Набережна, будинки №№1-10», який буде розглянуто депутатами на найближчій сесії.

Саме так, розглянувши звернення ініціативної групи мешканців вул. 1 Набережна, №№1-10 (вх. Б-1301 від 17.10.2019), з метою підвищення якості комунальних послуг, що надаються населенню, створення належних умов для сталої роботи комунального підприємства «Новомосковськ водоканал», відповідно до ст. 78 та ст. 136 Господарського кодексу України, керуючись п.31 ст.26 та ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

- Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради прийняти на баланс водопровід по вул. 1 Набережна, будинки №№1-10, вартістю 62 510,0 грн. (шістдесят дві тисячі п’ятсот десять) гривень.

- Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради передати безкоштовно на праві господарського відання комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» водопровід по вул. 1 Набережна, будинки №№1-10, вартістю 62 510,0 грн. (шістдесят дві тисячі п’ятсот десять) гривень.

- Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради і комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» привести балансовий облік у відповідність до вимог чинного законодавства.

- Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» збільшити статутний фонд та внести зміни до статуту підприємства на суму прийнятого майна в установленому законом порядку.