На Новомосковщині рятувальники розповіли громадянам правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, 22 лютого, інспекторським складом Новомосковського районного управління проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста Новомосковськ на вулиці Перевальній, та у селі Котівка на вулиці Центральній.

Спілкуючись з населенням співробітники ДСНС розповіли про характерні ознаки вибухових пристроїв, навели приклади можливих місць їх виявлення та ймовірні наслідки від неправильного поводження з ними. Рятувальники акцентували увагу на забороні будь-якого контакту з вибухонебезпечними предметами та нагадали алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Фахівці ДСНС наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно бути максимально уважними та одразу повідомити Національну поліцію за номером «102», або Службу порятунку за номером «101». Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки спеціально підготовлені фахівці, які пройшли відповідну підготовку та мають навички роботи.

Основною метою даного заходу постало донесення до свідомості громадян про можливі трагічні наслідки, які можуть виникнути у разі нехтування правилами безпечної поведінки з вибуховими предметами.

Наприкінці заходу рятувальники вручили листівки з чіткими правилами, які необхідно дотримуватися під час знахідки вибухонебезпечного пристрою та закликали в жодному разі не займатись розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів!