Учні Ліцею №11 м. Самар стали переможцями турніру з греко-римської боротьби
23 травня у місті Полтава відбувся ІІІ турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті Володимира Ваценка (U-13).
Учні Ліцею №11 Самарівської міської ради гідно представили свій навчальний заклад та продемонстрували високий рівень підготовки й спортивний характер. 💪🔥
🥇 Бабенко Іван — учень 6-В класу
🥇 Литвин Дмитро — учень 7-Б класу
Юні спортсмени вибороли перші місця та вкотре довели, що у м. Самар зростають справжні чемпіони.
👏 Вітаємо спортсменів із чудовими результатами та бажаємо нових перемог, сили духу й підкорення нових спортивних вершин!
🙏 Окрема подяка тренеру — Денису Вікторовичу Крамаренку за професіоналізм, підтримку та якісну підготовку юних борців. 💙💛


