×

Учні Ліцею №11 м. Самар стали переможцями турніру з греко-римської боротьби

23 травня у місті Полтава відбувся ІІІ турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті Володимира Ваценка (U-13).

Учні Ліцею №11 Самарівської міської ради гідно представили свій навчальний заклад та продемонстрували високий рівень підготовки й спортивний характер. 💪🔥

🥇 Бабенко Іван — учень 6-В класу
🥇 Литвин Дмитро — учень 7-Б класу

Юні спортсмени вибороли перші місця та вкотре довели, що у м. Самар зростають справжні чемпіони.

👏 Вітаємо спортсменів із чудовими результатами та бажаємо нових перемог, сили духу й підкорення нових спортивних вершин!

🙏 Окрема подяка тренеру — Денису Вікторовичу Крамаренку за професіоналізм, підтримку та якісну підготовку юних борців. 💙💛

Ви, мабуть, пропустили