Сто років сили і родинного тепла: ювілей жительки Самара
Своє 100-річчя відзначає жителька міста Самар Дар’я Трифонівна Жолоб — жінка, життя якої вмістило ціле століття подій, щоденної праці та турботи про родину.
Її доля тісно пов’язана з непростими сторінками історії країни. Разом із чоловіком, учасником бойових дій Другої світової війни Павлом Семеновичем Жолобом, вона пройшла шлях випробувань і відбудови мирного життя. У родині виросло дев’ятеро дітей — шість доньок і троє синів. Сьогодні родовід продовжують 15 онуків, 17 правнуків і 5 праправнуків.

Більша частина життя Дар’ї Трифонівни пов’язана із Самаром. Багато років вона сумлінно працювала, поєднуючи роботу з турботою про велику родину. За материнську відданість і виховання дітей їй присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Життєва сила і звичка до праці залишаються з нею і в поважному віці: попри 100 років, Дар’я Трифонівна проживає самостійно та власноруч дбає про свій побут.
Керуючий справами виконавчого комітету Самарівської міської ради Яків Клименов зазначив:
«Сто років — це ціла епоха, прожита з гідністю. Дар’я Трифонівна присвятила своє життя родині та праці, виховала покоління, які продовжують її рід. Такі люди є основою нашої громади».
Самарівська громада щиро вітає Дар’ю Трифонівну з поважним ювілеєм, бажає міцного здоров’я, родинного тепла, турботи близьких і світлих днів у колі рідних.

