×

Сили ППО знешкодили 81 ворожу повітряну ціль

У ніч на 20 липня російські війська здійснили чергову масовану повітряну атаку по Україні. Із 18:00 19 липня противник застосував 2 керовані авіаційні ракети Х-59/69 та 94 ударні безпілотники різних типів, серед яких Shahed (у тому числі реактивні), «Гербера», «Італмас», баражуючі боєприпаси «Бандероль» і дрони-імітатори «Пародія».

 

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби, безпілотних систем та мобільні вогневі групи Сил оборони України.

 

💥 Станом на 08:00 сили протиповітряної оборони збили або подавили 81 ворожий безпілотник на півночі, півдні та сході країни.

 

Зафіксовано влучання однієї ракети та дев’яти ударних БпЛА на дев’яти локаціях. Крім того, ще одна ракета не досягла своєї цілі.

 

Наразі повітряна атака триває — у небі залишаються кілька ворожих безпілотників. Мешканців закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та дотримуватися правил безпеки.

 

🇺🇦 Дякуємо українським захисникам неба за щоденну боротьбу та захист країни.

Ви, мабуть, пропустили