У м. Самар розповіли про ранкове прибирання міста
Починає день, коли ще спить місто. Борис, водій спеціальної комунальної машини, працює для Самару
🕓 О 04:30 — коли більшість із нас ще бачить сни — Борис уже за кермом комбінованої дорожньої машини. До початку руху транспорту сьогодні вранці він помив дороги на вулицях Гетьманській, Калнишевського, Шевченка, Українській та Паланковій.
🌺💧Після миття — одразу до поливу міських клумб. Поки спека не взяла гору — допомагає дівчатам із зеленого господарства.
❄️ А взимку ця ж машина під керуванням Бориса розкидає протиожеледну суміш. Щоб не було слизько, щоб було безпечно.
💥 До речі, ця техніка була понівечена під час ракетної атаки по підприємству. Її вдалося відновити. Повернути до роботи.
💬 Борис говорить просто:
«Треба встигати, бо на тебе розраховують. А страх… був. Коли побачив свою машину розбитою — в середині стиснулось. Але що — зібрався і продовжив. Це моя робота.»
Слідкуйте за новинами міста:
🔗 Telegram
🔗 Вебсайт
🔗 Facebook
🔗 Instagram





