×

Комунальники м. Самар розповіли про виконані роботи за минулу добу

Минулої доби наші водопровідники вирішували складне завдання — усунення витоку на приватній врізці по вул. Дорожній. Це був справжній виклик, але ми успішно впоралися з ситуацією, яка нагадувала циркове випробування! Завдяки оперативним та професійним діям нашої команди, проблема була вирішена швидко та ефективно.

На вулиці Шевченка після проведення ремонтних робіт була засипана та вирівняна територія.

Ліквідували витік на водогоні діаметром 300 мм, що стався на перехресті вулиць Бориса Джонсона та Івана Кутового. Перед виконанням робіт погодили інженерні мережі з відповідними службами міста, що дозволило оперативно та ефективно розв’язати проблему без зайвих затримок.

На вулиці Бориса Джонсона, 1 було вилучено та замінено кришку на горловині водопровідного оглядового колодязя.

Почистили колектор, як ручним методом, так і мулососним автомобілем, на перехресті вулиць Кущівської/Шевченка (роботи ще не завершені).

В селищі Меліоративне двічі почистили решітки приймальних камер на КНС №1 та КНС №2.

Виконали заявки з чистки дворових каналізаційних колодязів на таких локаціях: вул. Гідності, 7; вул. Гетьманська, 47; вулиця Зінаїди Білої, 8; вул. Калнишевського, 4 і 5.

Ви, мабуть, пропустили