×

У бібліотеці Новомосковська провели захід присвячений останньому кошовому отаману Запорозької Січі – Петру Калнишевському

Вулиці Новомосковська носять імена козацьких кошових отаманів та гетьманів. Але як багато ми знаємо про нашу історичну спадщину?

6 червня у читальному залі Публічної бібліотеки НМТГ відбулася зустріч «Історичні постаті України: Петро Калнишевський», присвячена видатному українському державному, військовому та релігійному діячу, останньому кошовому отаману Запорозької Січі – Петру Калнишевському.

Бібліотекарка Альона Бровчук розповіла про життя та діяльність Петра Калнишевського, а також познайомила з його роллю в історії України, цікавими фактами і маловідомими деталями біографії.

Крім того, фахівець Вікторія Пілюгіна представила книжкову виставку “Лине слава козацька з далеких віків” та закликала долучитися до читання книг про героїчне минуле наших пращурів.

Запрошуємо містян завітати до читального залу за адресою: вулиця Паланочна, 17-Б, другий поверх. Приєднуйтеся до наших тематичних зустрічей та дізнавайтеся більше фактів з історії України та світу!

Підписуйтесь на оперативні новини міста:
🔗 Telegram
🔗
Вебсайт
🔗
Facebook
🔗
Instagram

Ви, мабуть, пропустили