×

У Новомосковському районі поліцейські затримали місцевого жителя за збут зброї та боєприпасів

Чоловіка затримали на місці злочину, після продажу автомата Калашникова, спорядженого магазином з набоями.

18 лютого 2023 року працівники кримінальної поліції Новомосковського районного відділу поліції задокументували злочинну діяльність 39-річного місцевого жителя. Автомат Калашникова, 30 набоїв та гроші, отримані від збуту зброї, вилучили. Далі, під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання фігуранта, правоохоронці вилучили дві гранати із запалами та 30 набоїв калібру 5,45. Всі речові докази направили на експертизу.

Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Встановлено, що раніше він вже був судимим за майнові злочини.

За процесуального керівництва Новомосковської окружної прокуратури фігуранту повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263

На теперішній час вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Ви, мабуть, пропустили