У Новомосковську відбулось засідання штабу з протидії поширення вірусної інфекції COVID-19
25 травня 2020 року відбулося засідання міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, на якому розглядалося питання щодо впровадження адаптивних пом’якшень карантинних обмежень у Новомосковську.

У зв’язку зі сприятливою епідемічною ситуацією, що склалася на території міста, запроваджується послаблення протиепідемічних заходів та дозволяється:
– регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно. Також обов’язковим є наявність засобів індивідуального захисту у пасажирів;
– проведення спортивних заходів без глядачів, у яких беруть участь не більше 50 осіб;
– проведення релігійних заходів — якщо у відповідній будівлі перебуватиме не більше однієї особи на 10 квадратних метрів;
– діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях);
– з 01 червня робота закладів фізичної культури та спорту, спортивних майданчиків, спортивних (тренажерних) залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять кількістю більше ніж 10 осіб).
Щодо закладів дошкільної освіти, то відновлення їх роботи буде поступовим, але не раніше ніж після 08 червня 2020 року.









