Жителька Новомосковська виграла квитки від АТ «Дніпропетровськгаз» на концерт українського співака
З 21 по 27 лютого 2020 на офіційній сторінці АТ «Дніпропетровськгаз» у Facebook проводився конкурс з розіграшем квитків на концерт українського співака Олега Винника. Серед 200 учасників споживачів послуг АТ «Дніпропетровськгаз» були і жителі Новомосковська.

Щоб взяти участь у розіграші, необхідно було підписатися на сторінку АТ «Дніпропетровськгаз» в Facebook, поширити пост про конкурс (особиста сторінка повинна бути відритою) і позначити в коментарях людину, з якою Ви підете на концерт.

Переможців визначили за допомогою сервісу Random.org серед учасників, які правильно виконали всі умови розіграшу. По два квитки на концерт Олега Винника в Дніпропетровські області отримали: Катерина Савельєва (смт. Магдалинівка), Ольга Роєнко (м. Першотравенськ), Андрій Збожний (м. Павлоград), Яна Сирцова (смт. Солоне), Світлана Шпак (м. Новомосковськ) .
«Ми щомісяця передаємо показання газового лічильника через чат-бот 7104ua в Viber. Конкурс в соцмережі чоловік побачив випадково. До останнього не вірили, що ми виграли », – каже Тетяна (дружина Андрія Збожного).
«Часто цікавлюся різними конкурсами, але до сих пір нічого не вигравала. Дуже вдячна! Зроблю мамі подарунок до 8 березня », – повідомляє жителька Новомосковська Світлана Шпак.


