93 бригада Холодний Яр долучилася до навчань резервістів Маріуполя

93-а окрема гвардійська механізована бригада «Холодний Яр» розташована у смт Черкаське Новомосковського району та у березні 2014 року, однією з перших вирушила на захист кордонів України.

Протитанкісти, мінометники і медики бригади взяли участь у проведенні Єдиного всеукраїнського стрілецького дня для особового складу 109-ї окремої бригади територіальної оборони Донецької області. Заняття відбувалися на полігоні неподалік Маріуполя.
Резервістів ознайомили із новітнім високоточним озброєнням, яке є на озброєнні протитанкової батареї холодноярців. Мінометники 93-ї розповіли тероборонівцям про нюанси роботи з мінометами 60-го та 82-го калібру. Медики ж вчили резервістів азам тактичної медицини.
На урочистому шикуванні після завершення занять командування бригади ТрО подякувало холодноярцям на надану допомогу у навчанні резервістів та вручило грамоти представникам підрозділів.

93 бригаді важливо активно брати участь у зборах ТрО, навчати та інструктувати патріотично налаштованих громадян, готових не допустити ворога на свою землю. Адже це – наші тили. Саме ці хлопці та дівчата у разі чергового загострення першими прийдуть нам на допомогу зі зброєю в руках і будуть захищати Україну пліч-о-пліч з нами.