У 93 бригаді «Холодний Яр» чергова втрата на війні з росією

Болісна втрата сталася вчора. Загинув командир 49-го стрілецького батальйону ЗСУ “Карпатська Січ” Олег Куцин. Цей підрозділ зараз пліч-о-пліч воює з 93 бригадою Холодний Яр на Ізюмському напрямку.

Олег Куцин створив окрему добровольчу чоту «Карпатська Січ» у 2014 році із самого початку війни на Сході України та особисто керував цим підрозділом, який згодом легалізувався та увійшов до складу 93 бригади. Воїни “Карпатської Січі” вели запеклі бої в районі Донецького аеропорту, сіл Піскі, Водяне, Опитне, шахти “Бутівка”. З 24 лютого 2022 «Карпатська Січ» обороняла Київ, тримала позиції в Ірпіні, Романівці та на Броварському напрямку. Зараз підрозділ тримає оборону на Ізюмському напрямку.

Олег Куцин, позивний “Кум” загинув як справжній воїн-націоналіст, бойовий командир та провідник, – на передовій лінії фронту під Ізюмом 19 червня 2022 року – з сумом повідомили у Добровольчий батальйон «ОДЧ Карпатська Січ»

«Жив як воїн, пішов як воїн! Але командире, ти виховав тисячі бійців, які довершать перемогу над moskalями і відімстять твою смерть!», - пише Петро Кузик, його бойовий побратим.

Це дуже болісна втрата для України, бо окупанти забирають життя найкращих українців. Ми співчуваємо усім, хто знав Олега, та його родині.

Вічна пам'ять Герою!