У 93 бригаді «Холодний Яр» продовжують проводити військові навчання

93-а окрема гвардійська механізована бригада «Холодний Яр» розташована у смт Черкаське Новомосковського району та у березні 2014 року, однією з перших вирушила на захист кордонів України.

Холодноярці поступово входять в активну фазу тренувань. В умовах зростаючої агресії з боку ворога заняття проводять, не зважаючи на складні погодні умови.

Так, протидиверсійний резерв 93 бригади тренувався відбивати умовний напад ворожої диверсійно-розвідувальної групи. За легендою навчань, ДРГ противника атакує контрольно-пропускний пункт бригади, а також намагається взяти під контроль зупинку в смт Черкаському на Дніпропетровщині в безпосередній близькості до території частини. Протидиверсійна група холодноярців за допомогою БРДМ-2 дає відсіч силам ворога.

Окрім того, розпочалася індивідуальна підготовка бійців-строковиків. На загальновійськовому полігоні смт Черкаського із солдатами провели заняття з вогневої підготовки.

Особливу увагу приділили тим, хто служить нещодавно. Незважаючи на мороз, хлопці із задоволенням розбирали та збирали автомат, а також вчилися швидко заряджати магазин до нього. Інструктори та керівники на навчальних місцях вчили солдат звикати до зброї, показали, як правильно поводитися зі нею у бою, слідкували за правильністю виконання нормативів.