У 25-й бригаді провели інструктажі з техніки безпеки під час виконання завдань військової служби

Напередодні початку нового навчального року в 25-й Окремій Повітрянодесантній Дніпропетровській Бригаді, що базується в смт. Гвардійське Новомосковського району,  провели комплексне заняття щодо дотримання заходів безпеки під час виконання завдань військової служби.

Традиційно заняття розпочалися зі вступного слова командира бригади, який наголосив на важливості дотримання  техніки безпеки, уникнення травматизму, як під час виконання службових обов’язків так і в побуті, та детально зупинився на поведінці військовослужбовців, нагадав особовому складу, що десантник-це взірець не тільки у бойовій підготовці, а й по морально-діловим якостям.

Далі, «марунові берети» у складі підрозділів, пройшли десять навчальних місць, де досвідченні інструктори з числа найпідготовленіших військовослужбовців славетної бригади, надали змістовний спеціалізований інструктаж.

Так, десантники пригадали правила поводження зі зброєю та боєприпасами, повторили особливості надання медичної та домедичної допомоги, детально зупинилися на інженерній підготовці, правилах експлуатації та обслуговування автомобільної та бронетанкової техніки, розглянули правила роботи з паливно-мастильними матеріалами та іх властивості, закріпили необхідні знання з техніки безпеки під час підготовки до здійснення стрибків з парашутом та безпосередньо їх виконання.

- Збереження життя та здоров’я наших військовослужбовців найпріоритетніше питання що постає перед командирами будь-яких ланок. Безумовно, якісна бойова підготовка була, є і буде запорукою бездоганного виконання бойового завдання як кожним військовослужбовцем, так і будь-яким військовим з’єднанням. Ми завжди приділяли чималу увагу підготовці особового складу і питання техніки безпеки завжди стояли у першій черзі, бо коли ти розумієш реально можливі небезпечні ситуації, знаєш шлях як їх уникнути чи подолати, то твій професійний рівень покращується і це вірний шлях до бездоганного виконання завдань за призначенням,  - зауважив заступник командира бригади підполковник Роман ЗАБРОДСЬКИЙ.

Важливо зауважити, що інструктажі з техніки безпеки для особового складу військової частини проводяться на постійній основі і безперечно, забезпечують особовий склад  необхідними знаннями та навичками щодо обережної поведінки як на службі та і в позаслужбовий час.

 

Пресслужба 25 ОПДБр ДШВ ЗСУ