У Новомосковську та районі завжди бракує донорів крові. Тому, 25 лютого 2021 в КП «Новомосковська ЦРЛІЛ» відбувся день Донора.
Участь у добровільній здачі крові взяли 84 донорів. День донора у лікарні став традиційним заходом і щороку у ньому бере участь більше охочих допомогти іншим.
Адміністрація лікарні вдячна донорам за їх благородній вчинок та порятунок життя людей, що потребують переливання донорської крові або її компонентів.
Нагадаємо, нажаль у Новомосковську, за сприяння «вічного» мера та безсовісних підприємців, більше нема приміщення станції переливання крові. Ще в далекому 2009 році приміщення станції переливання крові було продано. До останнього там приймали донорів, але декілька років тому з’явився власник і виставив за двері медпрацівників.