У Новомосковську спортсмени планують розпочати боротьбу з наркоманами

За останні роки проблема існування наркоманії набрала не аби яких масштабів. Все частіше жителі Новомосковська обурюються у соцмережах стосовно незаконного обігу наркотичних засобів на тих чи інших мікрорайонах нашого міста. На превеликий жаль, постійні скарги до правоохоронних органів не дають позитивних результатів, можливо тому, що дана територія підпорядковується до Піщанської ОТГ. Місцеві спортсмени вирішили вирішувати дану проблему «своїми методами».

Саме так днями в одній із груп соціальної мережі Фейсбук було опубліковано інформацію про групи осіб, які під впливом наркотичних засобів постійно тиняються в лісопарковій зоні за «Горбатим» мостом, поблизу напівзруйнованої будівлі літнього кінотеатру. За інформацією очевидців, збутом наркотичних засобів займається жінка.

Найбільшу небезпеку ті наркомани становлять саме дітям, адже в неподалік від покинутої будівлі розташована дитяча спортивна школа з веслування на байдарках та каное. Знаходячись під впливом наркотичних засобів залежні люди не можуть контролювати свою поведінку, тому найчастіше бувають досить агресивними та несуть загрозу суспільству. Саме тому Новомосковські спортсмени вирішили відвадити місцевих наркоманів від «злачного» місця, а може й взагалі відучити їх приймати наркотики.