У Новомосковську пішов з життя Почесний громадянин міста

На 93-му році життя відійшов у вічність Почесний громадянин нашого міста, голова Ради ветеранів партизан і підпільників Присамар’я – Єскін Петро Іванович.

Петро Іванович народився 15 листопада 1930 р. в с.Кажанівка, Злинковського району Брянської області. В 1942 році разом зі своєю матір’ю вступив до партизанського загону ім.Чапаєва, який діяв у Брянських і Білоруських лісах. Під час служби одержав поранення. Після закінчення війни продовжував навчання в школі до 1947 року. Разом з батьками переїхав на постійне місце проживання до Казахстану м. Сарань. З м.Сарань пішов служити до лав Радянської армії в м.Кіров, де служив до 1955 року. Після служби в армії переїхав до Новомосковська, де працював дільничним інспектором в органах міліції.

Здобув вищу освіту, закінчивши Дніпропетровський державний університет. У червні 1996 року Петро Іванович був обраний головою Ради ветеранів партизан і підпільників Присамар’я м. Новомосковська та Новомосковського району, яку очолював всі ці роки.

За подвиги в роки війни з німецькими окупантами нагороджений орденом Вітчизняної війни 3 ступені, двома орденами «За хоробрість» третьої та другої ступені та іншими бойовими медалями.

Петро Іванович вів суспільно-політичну роботу серед ветеранів, мешканців та молоді міста. Організовував рейди з молоддю «По партизанським тропам» в Присамарському лісі. За зразкову політичну роботу був нагороджений нагрудним знаком «За розвиток Дніпропетровського регіону» та грамотою Державного комітету України по справам ветеранів.

Світла пам’ять про Петра Івановича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав.

Вічна пам’ять…