У Новомосковську пішов з життя видатний вчитель

26 серпня 2022 року, у м. Новомосковську, пішла у вічність прекрасна жінка, чудова вчителька, турботлива дружина і мати, Євтушенко Валентина Іванівна.

Весь колектив Гімназії № 5 перебуває у глибокій скорботі через таку несподівану, раптову смерть, яка унесла життя нашої колеги і вірного друга. За багаторічну працю у школі вона виховала дуже багато поколінь учнів, які з вдячністю згадують "свою другу маму".

Словами не висловити той розпач і біль, який охоплює серце при думці, що її більше немає. На світі є дуже мало людей, які все своє життя обігрівають своїм світлом інших. Валентина Іванівна назавжди залишиться для всіх прикладом чесності, доброти і щирості.

Від неї віяло теплом, вона завжди посміхалася, турбувалася про своїх рідних і друзів, колег, була енергійна і весела, встигала зробити за день стільки всього, що інші і за тиждень не перероблять.

Рідненька наша Валентина Іванівна, я щиро вірю, що вам на небесах разом з янголами буде тепло і комфортно, і що ви будете оберігати нас і надалі. Царство вам небесне і хай земля буде пухом.

Гімназія № 5 міста Новомосковська