У Новомосковську пройшло обговорення залучення інвестицій на розвиток малого та середнього бізнесу

У середу, 30 жовтня поточного року, в приміщенні Новомосковської міської ради відбувся форум по  залученню інвестицій  для рішення основних завдань через розвиток  малого та середнього бізнесу,  шляхом реалізації місцевих інвестиційних програм, орієнтованих на залучення інвестицій на місцевому рівні на 2020-2030 роки.

Участь у форумі взяли представники місцевої влади, начальники структурних підрозділів, керівники комунальних установ міста, місцеві підприємці, бізнесмени, представники громади та громадські організацій, представники ЗМІ та небайдужі мешканці Новомосковська.

Також на форум були запрошені Генеральний директор компанії «European trade and financial Group «Development» Ltd (м.Вена, Австрія) Пархоменко Сергій Юрійович та його заступник Попович Юрій Юрійович.

Представники міжнародного фонду детально розповіли присутнім про підтримку, основні напрямки розвитку та фінансування малого, середнього та великого бізнесу.  Була озвучена корисна інформація стосовно пошуку інвесторів та залучення інвестицій для реалізації важливих бізнес-проектів, які в подальшому наповнюватимуть бюджет міста, сприятимуть покращенню інфраструктури та нададуть містянам нові робочі місця.

Окрім того присутні обговорювали стратегії фінансування та розвитку міста Новомосковська. На прикладі вдалих проектів, що були реалізовані в інших містах України, запрошені гості довели, що договірні та партнерські відносини місцевої влади та підприємців в подальшому дають позитивний результат.

По завершенню форуму присутні мали змогу поставити представникам міжнародного фонду індивідуальні питання та отримати на них відповіді.