У Новомосковську пройшла конференція працівників освіти

Традиційна освітянська подія – серпнева конференція працівників освіти відбулася сьогодні у ліцеї №11. В цьому році наша країна стикнулася з новою реальністю, яка розпочалася 24 лютого. Через російське повномасштабне вторгнення, заклади освіти по всій території України припинили навчальний процес у школах.

Вчителі проводили навчання для дітей з різних куточків світу дистанційно. За час війни країна агресор зруйнувала та понівечила понад 2000 закладів освіти України, 379 дитини в Україні, на жаль, вже ніколи не сядуть за парти. Саме дітям, які загинули від рук окупантів, була присвячена інсталяція в коридорі навчального закладу. 379 янголів, які відтепер захищають небо над Україною.

Всі сили освітян спрямовувались на організацію гуманітарної допомоги військовим, членам тероборони, біженцям. Проводячи роботу серед батьків, колективів навчальних закладів, закладів позашкільної та дошкільної освіти вдавалося збирати величезну кількість продуктів, засобів гігієни, лікарських засобів, грошову допомогу для військових та задовольнити багато інших запитів, які надходили з гарячих точок.

Працівники шкіл та дошкільних навчальних закладів приймали та розміщували людей, плели маскувальні сітки, готували їжу і передавали її на передову, діти писали вірші, малювали малюнки на підтримку бійців ЗСУ. Кожен працював на своєму фронті та продовжує цю роботу зараз.

У рамках урочистостей кращих освітян нагороджено почесними грамотами міського голови. Начальник управління освіти Ірина Рябоконь вручила подяки керівникам закладів освіти за якісну організацію освітнього процесу та всебічний розвиток учнівської молоді.

Нагадуємо, що у зв’язку з воєнним станом, 2022-2023 навчальний рік розпочинається дистанційно. Як тільки безпекова ситуація дозволить, це рішення може бути переглянуто.