У Новомосковську провели міні-ярмарок вакансій

Дотримуючись основних принципів Концепції Інституту «Консультанта роботодавця», 29 жовтня 2019 року спеціалісти Новомосковського міськрайонного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій для ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ 3054 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ. З метою ефективного задоволення потреб роботодавця в кадрах, врахувавши специфіку діяльності роботодавця,  на захід були запрошені  безробітні, які максимально відповідають вимогам заявлених вакансій.

Представники роботодавця  ознайомили присутніх з установленими вимогами проходження військової служби за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу в лавах Національної гвардії України відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», а також критеріями професійно-психологічного відбору. Крім того,  увагу присутніх звернули на пільги та грошове забезпечення, яке гарантує держава згідно вимог Закону України «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей»: отримання житла за рахунок держави, речове забезпечення, отримання освіти у вищих навчальних закладах та інше.

Під час зустрічі були презентовані вакансії : командир відділення, стрілець, охоронник, водій автотранспортних засобів, кухар. Зацікавленість безробітні виявили до вакансії «охоронник» в караулі  НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ з охорони Південного машинобудівного заводу ім. А.М. Макарова в м. Дніпро. Двоє осіб з числа безробітних заявили про свою готовність проходження  професійно-психологічного відбору.

 Представники військової частини залишили потенційним кандидатам свої контактні дані для детального ознайомлення із запропонованою роботою та отримання інформації щодо порядку оформлення контракту для проходження військової служби.