У Новомосковську поліцейські розповіли школярам про безпеку в Інтернеті

9 лютого поліцейські ювенальної превенції Новомосковського районного відділу поліції зустрілися з учнями молодших класів гімназії № 4 та розповіли дітям про загрози, які можуть чекати на них в соціальній мережі. Окрім цього, надали поради , як убезпечити себе від інтерент-зловмисників.

До Дня безпечного Інтернету правоохоронці провели урок з питань безпеки у всесвітній мережі та показали тематичний відеоролік.

Під час тематичного відеороліку, поліцейські наголосили на тому, що необхідно утриматися від розміщення у соціальних мережах особистої інформації про себе. Варто пам’ятати, що деякі незнайомі «друзі» в соціальній мережі в реальному житті можуть мати злочинні наміри. Це стосується й Інтернет-спільнот, які пропагандують насильницькі дії або суїцидальну поведінку. Про можливий психологічний вплив таких спільнот слід негайно повідомляти дорослим, не шукати порад в Інтернеті, а негайно сповіщати батьків або вчителів.

Наприкінці зустрічі поліцейські порадили використовувати Інтернет як джерело для отримання пізнавальної інформації для навчання.