У Новомосковську поліцейські під час патрулювання допомогли двом чоловікам, які перебували у критичному стані

12 березня екіпаж групи реагування патрульної поліції Новомосковського районного відділу поліції патрулював вулиці міста. Близько 20-ї вечора на житловому масиві «Перевал» до інспекторів під’їхав автомобіль, з якого вибігла схвильована жінка та попрохала якнайшвидше допомогти відвезти зятя до лікарні. Поліцейські організували супровід автомобіля із постраждалим, який перебував на задньому сидінні автівки. За декілька хвилин чоловіка доставили до лікарні та передали медичним працівникам.

Близько 2-ї години ночі 13 березня поліцейський екіпаж рухався по центральній вулиці міста та помітив біля узбіччя вантажівку хлібзаводу із заведеним двигуном, при цьому водія помітно не було. Їм видалось це підозрілим, тож поліцейські вирішили перевірили кабіну. Виявилось, що водій перебував в автомобілі у непритомному стані. Не гаючи ні хвилини, поліцейські викликали швидку медичну допомогу та до її прибуття намагалися привести чоловіка у свідомість. Коли прибула швидка допомога, літню людину передали медикам.

Поліцейські груп реагування щодоби патрулюють вулиці міста, дбають про безпеку, припиняють правопорушення та надають допомогу всім, хто її потрубує.