У Новомосковську поліцейські вдосконалили навички надання домедичної допомоги

Правоохоронці  на практиці відпрацювали серцево-легеневу реанімацію, зупиняли кровотечі підручними  засобами та  практикували  допомогу в разі опіку, перехолодження та втрати свідомості.

 

Зараз в умовах воєнного стану кожен правоохоронець має вміти в екстреній ситуації  надати людині першу допомогу та врятувати їй життя. 11 серпня у Новомосковському районному відділі поліції відбулися практичні заняття, які провела медик тактичної медицини Наталія Нестерчук.

Вона розповіла найважливіші правила  надання першої  домедичної допомоги  постраждалому в умовах воєнного часу.  В першу чергу, зазначила вона, необхідно подбати про збереження власного життя, взяти себе у руки та чітко розуміти  алгоритм дій у випадку конкретного характеру травми.  Окрім  надання  невідкладної медичної допомоги, поліцейські  практикували  виконання алгоритму тактичної медицини умовно на полі бою та відпрацювали поведінку для мінімізації особистих  ризиків  після надання  такої  допомоги. Правоохоронці  подякували  пані Наталії за проведення у практичних навчань та набутий досвід.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області
за матеріалами Новомосковського районного відділу поліції