У Новомосковську поетеса Емма Шаповалова в день свого ювілею презентувала нову книгу

25 квітня у читальному залі Новомосковської центральної бібліотеки відбулось святкування 80 – річчя поетеси Емми Шаповалової та презентація її нової  повісті “Мед і Полин Щастя та Кохання”.

В цей день в  читальному залі бібліотеки зібралось чимало людей, адже Емма Олексіївна шанована в місті людина, кандидат філологічних наук, її перу належать більше, як 50 наукових праць та публікацій. Вона відмінник народної освіти із 50 – ти річним стажем, викладач -  методист вищої категорії, нагороджена медаллю Макаренка. Ветеран праці. Протягом всього свого життя бере активну участь у всіх національно – патріотичних і культурно – масових заходах міста.

В цей день в для Емми Олексіївни лунали слова поздоровлень з ювілеєм . Емма Олексіївна отримала купу теплих слів від секретаря міської ради Сергія Горошко, літературного об’єднання “Вільна ліра”, учасників хору “Самарська Слобода”, учасників  хору палацу “Металургів”, директора історичного музею ім. Калнишевського Костянтина Мешко, представників управління культури, колективу школи № 18, працівників бібліотеки.

Після слів привітань, кожному вітаючому Емма Шаповалова дарувала свою книгу. Також Емма Олексіївна подарувала декілька примірників і центральній міській бібліотеці, тому кожен мешканець міста, має змогу особисто завітати до читальної зали та поближче познайомитись з  історією життя поетеси.

Також віддати шану і повагу за багаторічну плідну працю, завітав депутат міської ради Олексій Фрейдін. Емма Шаповалова в свою чергу подякувала за приділену увагу і зазначила, що вдячна Олексію Валерійовичу, адже він не одноразово допомагав з фінансуванням вже надрукованих її публікацій.

Саме в цей святковий день Емма Олексіївна зібрала всіх заради ще  однієї  не менш поважної події -  це презентація її нової повісті під назвою “Мед і Полин Щастя та Кохання”. Ця книга присвячена світлій пам’яті коханого чоловіка Григорія Тихоновича. Адже ця повість розповідає саме про життя Емми Олексіївни, її чоловіка та батьків. Ема Олексіївна дуже вдячна своєму синові та дочці, адже саме за їхній кошти було надруковано та видано дану публікацію. Під час зустрічі Емма Олексіївна постійно згадувала та розповідала слухачам найважливіші події  та спогади зі свого життя, а її колеги по хору виконували улюблені композиції ювілярки.

В завершенні вечора, Емма Олексіївна виразила вдячність своїй сім’ї, рідній Україні, пісням хористів,  колу друзів та однодумців, за те, що протягом багатьох років надихали її в громадській та творчій діяльності.