У Новомосковську людей похилого віку навчали як правильно дзвонити зі смартфона

29 січня 2020 року, на абонементі центральної бібліотеки м. Новомосковська  відбувся третій тренінг з цифрової грамотності в рамках програми «Університет третього віку».

Цього разу відвідувачі заходу дізналися, як правильно дзвонити зі смартфона. Учні з цікавістю поставилися до чергового практикуму, під час якого куратор Центр вільного доступу до мережі Інтернет Лариса Буркевич відкрила гостям світ месенджерів для зв’язку. Аудиторія навчилася користуватися такими популярними мобільними додатками, як «Viber», «WhatsApp», «Skype», «Telegram», а також месенджером від Facebook.

Пані Лариса запропонувала гостям відео-уроки для закріплення матеріалу від ведучого телеканалу «Україна» Георгія Германа та декілька освітніх серій від проекту «Дія. Цифрова освіта».

Кожен, хто хоче пізнати всі функції свого нового гаджету, може завітати на безкоштовні тренінги, що проходять кожного тижня по середах о 12:00 на абонементі центральної міської бібліотеки за адресою: вулиця Паланочна, 17-Б. Наступна зустріч відбудеться 5 лютого, чекаємо на Вас!