У Новомосковську дітей познайомили з професією рятувальника

5 липня до Новомосковського пожежно-рятувального підрозділу завітала команда літнього табору аби познайомитися з професією рятувальника.

Під час заходу рятувальники розповідали про своє цікаве та корисне для суспільства ремесло.

А для більш детального ознайомлення з рятувальною справою вогнеборці показали дітям пожежно-рятувальну техніку, обладнання⚒ та спорядження, яке безпосередньо залучається до ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру, в кожного з відвідувачів була можливість посидіти в пожежно-рятувальному автомобілі.

Фахівці розповідали про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.

Хлопчики та дівчатка мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками, адже кожному бажаючому дали спробувати загасити умовну пожежу за допомогою пожежно-рятувального знаряддя.

За реакцією дітей було зрозуміло, що найбільше їм сподобалось гасити умовну пожежу, а також пожежний автомобіль, на якому рятувальники безпосередньо виїжджають на ліквідацію займання.

В свою чергу діти пообіцяли вогнеборцям дотримуватись заходів безпеки де б вони не перебували, а у випадку виявлення займання чи іншої небезпеки одразу викликати Служби порятунку за номером - «101».