У Новомосковську відбулось позачергове засідання міськвиконкому

27 листопада 2019 року, у малій залі Новомосковської  міської ради, відбулось позачергове засідання членів виконкому. На порядок денний було винесено  5 питань, які потребували нагального рішення.

Розпочалось засідання із питання, що стосувалось  проекту місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік.  У своїй доповіді начальник фінансового управління Дакова Тетяна Дмитрівна детально розповіла про нього, а саме:

  • Про загальний обсяг доходів місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік;
  • Про загальний обсяг видатків місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами;
  • Про визначення показників взаємовідносин місцевого бюджету Новомосковська з іншими бюджетами на 2020 рік.

Після закінчення доповіді, у багатьох членів виконкому виникли питання стосовно розподілених бюджетних коштів, тому рішення не було ухвалено. В зв’язку з цим, члени виконкому прийняли  рішення відправити проект бюджету на доопрацювання.  28 листопада члени виконкому та начальник фінансового управління  знову зберуться на нараду, задля детального розгляду проекту бюджету. І вже в п’ятницю, 29 листопада відбудеться позачерговий виконком на якому ухвалять рішення вже з врегулюваними питаннями.

Друге питання стосувалось ухвалення  рішення, про втрату чинності рішення виконавчого комітету від 16.08.2019 року № 500/0/6-19 «Про встановлення  граничної ціни на теплову енергію, її виробництво, транспортування та  постачання (послуги з постачання теплової енергії) для населення»

Заступник директора КП “Новомосковськтеплоенерго” – Різніченко Дмитро Віталійович, зазначив що таке рішення обумовлено згідно  постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2019р.  № 929 «Про визнання такою, що втратила чинність Постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2019р. №560», керуючись п.п 2 п. «а» ст. 28, п.6 ст.59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Не менш важливе питання, яке було представлено на розгляд, стосовно схвалення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до міської комплексної «Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних  форм виховання у м. Новомосковську  на 2016-2020 роки».

Кравченко Ірина Анатолівна – начальник служби у справах дітей та молоді звернулась з проханням до членів виконкому внести зміни у діючу програму та виділити додаткові 18 тисяч гривень, щоб допомогти дитячому будинку сімейного типу  Лиськіних та  покращити умови проживання дітей , а саме придбання спальних місць.

Ще одне питання стосувалось організації харчування учнів пільгових категорій у закладах середньо-загальної освіти Новомосковська у 2020 році. Начальник Управління освіти Падашуля Наталія Іванівна, наголосила на потребі  якісної організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 1 – 11 класів, в зв’язку з вищевказаним управління освіти просить, за рахунок коштів місцевого бюджету, затвердити вартість харчування для пільгової категорії учнів, 25 гривень  на одну дитину за один день.

І останнє на порядку денному було розглянуто питання, про внесення змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку міста Новомосковська на 2019 рік.

Начальник управління житлово–комунального господарства та капітального будівництва – Семенюк Євген Семенович у своїй доповіді зазначив, що необхідність рішення викликана тим,  що проект  на капітальний ремонт набережної по вулиці Паланочна вже є, однак необхідно отримати звіт з оцінками впливу на довкілля, для того щоб не затягувати виконання робіт.  Вартість цих робіт складає 927 тисяч, на  цей рік було  виділено 100 тисяч, в зв’язку з цим начальник ЖКГ звернувся з проханням до членів виконкому про додаткове внесення цих заходів до заходів виконання програм соціально - економічного та культурного розвитку на 2019.