У Новомосковську відбулось позачергове засідання виконкому

30 червня поточного року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради. На засіданні погодили 7 проектів рішень, які стосуються життєдіяльності міста та роботи комунальних підприємств.

Раніше протягом 2021 року планувалось відновити 7 внутрішньодворових проїздів після деяких коректив, внесених до бюджету міста, тепер відремонтувати 39. Обсяг коштів на ці заходи КП «Комсервіс» збільшили на 1 млн 650 тис грн.

Окрім цього, члени виконкому проголосували за виділення 300 тис грн КП НККП на поточний ремонт Горбатого мосту в парку ім. Сучкова. Погодили також надання управлінню ЖКГ та капітального будівництва 194 тис 700 грн на придбання навісного обладнання для міні-навантажувача Bobcat (дорожньої щітки з бункером для прибирання змету з вулиць міста).

Також члени виконкому проголосували за виділення трохи більше 4 тис грн двом переможцям міського конкурсу молодіжних ініціатив – Марії Пасічник та Руслану Сергійчуку. Для створення двох муралів у Новомосковську вони зможуть закупити фарби та необхідні матеріали. Марія Пасічник працюватиме над муралом «Монументальне мистецтво Новомосковська», а Руслан Сергійчук створить «Спортивну стіну» у парку ім. Сучкова.