У Новомосковську відбулись навчання рятувальників

31-го березня поточного року рятувальники 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели спеціальне об’єктове навчання на території ТОВ «Новомосковський посуд», яке розташоване в місті Новомосковськ по вулиці Сучкова.

Згідно задуму навчань, внаслідок порушення технології вантажно - розвантажувальних робіт з порушенням правил безпеки в емаль цеху з ємністю соляної кислоти, загальним об’ємом 1000 куб.м., сталася розгерметизація ємності та витік розчину соляної кислоти з подальшим його розтіканням та виникненням і розповсюдженням отруйної хмари парів соляної кислоти в навколишнє середовище.

Особовим складом підрозділу в засобах індивідуального захисту умовно відпрацьовані дії: з евакуацію потерпілих з осередку ураження та надання їм першої домедичної допомоги; розгортання мобільного пунку деконтамінації; виконанання водяної завіси для зрошення (осадження) соляної кислоти; проведення дегазації місцевості.

Метою таких навчань є відпрацювання взаємодії представників хімічно-небезпечного об’єкта, аварійно-рятувальних, спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту м. Новомосковськ та виконання спільних дій у разі виникненні надзвичайної ситуації пов’язаної з виливом (викидом) небезпечної хімічної речовини.